MX575ABA50M0000
MX575ABA50M0000 Microchip Technology
27mx575aba50m0000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 50MHz ±50ppm LVPECL 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube
Написати відгук