MX575ABC200M000
MX575ABC200M000 Microchip Technology
29mx575abc200m000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 200MHz ±50ppm LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX575ABC200M000 Виробник : Microchip Technology Standard Clock Oscillators 200MHz LVCMOS