MX575ABC50M0000
MX575ABC50M0000 Microchip Technology
MX575ABC50M0000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
на замовлення 717 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
50MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Група товару: Кварцові та керамічні резонатори та генератори Од. вим: шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX575ABC50M0000 MX575ABC50M0000 Виробник : Microchip Technology mx575abc50m0000.pdf Oscillator XO 50MHz ±50ppm LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube
товару немає в наявності
MX575ABC50M0000 Виробник : Microchip/SMSC MX575ABC50M0000.pdf 50MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Група товару: Кварцові та керамічні резонатори та генератори Од. вим: шт
товару немає в наявності
MX575ABC50M0000 Виробник : Microchip Technology MX575ABC50M0000.pdf Standard Clock Oscillators 50MHz LVCMOS