MX575ABC70M0000
MX575ABC70M0000 Microchip Technology
MX575ABC70M0000-1138467.pdf
Виробник: Microchip Technology
Standard Clock Oscillators Ultra-Low Jitter,70MHz,LVCMOS,
на замовлення 124 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Oscillator XO 70MHz ±50ppm LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX575ABC70M0000 MX575ABC70M0000 Виробник : Microchip Technology 2mx575abc70m0000.pdf Oscillator XO 70MHz ±50ppm LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube