MX575ABF100M000
MX575ABF100M000 Microchip Technology
31mx575abf100m000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 100MHz ±50ppm LVPECL 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX575ABF100M000 Виробник : Microchip Technology Standard Clock Oscillators 100MHz LVPECL