MX575ABH250M000
MX575ABH250M000 Microchip Technology
35mx575abh250m000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 250MHz ±50ppm LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX575ABH250M000 Виробник : Microchip Technology MX575ABH250M000.pdf Description: XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVCMOS
товару немає в наявності
MX575ABH250M000 Виробник : Microchip Technology MX575ABH250M000.pdf Standard Clock Oscillators 250MHz LVCMOS