MX575ABH50M0000-TR Microchip Technology
MX575ABH50M0000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.375V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 95mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Frequency: 50 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.375V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 95mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Frequency: 50 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції MX575ABH50M0000-TR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX575ABH50M0000-TR Виробник : Microchip Technology MX575ABH50M0000.pdf Standard Clock Oscillators 50MHz LVCMOS