MX575ABH50M0000
MX575ABH50M0000 Microchip Technology
36mx575abh50m0000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 50MHz ±50ppm LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX575ABH50M0000 Виробник : Microchip Technology MX575ABH50M0000.pdf Description: XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
товару немає в наявності
MX575ABH50M0000 Виробник : Microchip Technology MX575ABH50M0000.pdf Standard Clock Oscillators 50MHz LVCMOS