MX575ABJ100M000
MX575ABJ100M000 Microchip Technology
MX575ABJ100M000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Oscillator XO 100MHz ±50ppm HCSL 52% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX575ABJ100M000 MX575ABJ100M000 Виробник : Microchip Technology 37mx575abj100m000.pdf Oscillator XO 100MHz ±50ppm HCSL 52% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube
товару немає в наявності
MX575ABJ100M000 Виробник : Microchip Technology MX575ABJ100M000.pdf Standard Clock Oscillators 100MHz HCSL