MX575AEA25M0000-TR
MX575AEA25M0000-TR Microchip Technology
mx575aea25m0000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 25MHz ±25ppm LVPECL 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD T/R