MX575ANL15M0000
MX575ANL15M0000 Microchip Technology
38mx575anl15m0000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 15MHz ±50ppm LVPECL 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube