MX575ANS50M0000
MX575ANS50M0000 Microchip Technology
42mx575ans50m0000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 50MHz ±50ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX575ANS50M0000 Виробник : Microchip Technology Standard Clock Oscillators 50MHz LVDS