Продукція > LUMILEDS > MXA9-PW35-0000
MXA9-PW35-0000
MXA9-PW35-0000 Lumileds
DS203-L.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED LUXEON WARM WHITE 3500K 2SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1414 (3535 Metric)
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.138" L x 0.134" W (3.50mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.05V
Current - Test: 100mA
Viewing Angle: 115°
Current - Max: 200mA
Supplier Device Package: 3535
Lumens/Watt @ Current - Test: 108 lm/W
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
CCT (K): 3500K
CRI (Color Rendering Index): 90
Flux @ 25°C, Current - Test: 33lm (Typ)
Part Status: Active
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON WARM WHITE 3500K 2SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1414 (3535 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.138" L x 0.134" W (3.50mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.05V, Current - Test: 100mA, Viewing Angle: 115°, Current - Max: 200mA, Supplier Device Package: 3535, Lumens/Watt @ Current - Test: 108 lm/W, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), CCT (K): 3500K, CRI (Color Rendering Index): 90, Flux @ 25°C, Current - Test: 33lm (Typ), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: White, Warm
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 100mA
Viewing Angle: 115°
Current - Max: 200mA
Supplier Device Package: 3535
CCT (K): 3500K