MXFR01JA1000
MXFR01JA1000 Murata Electronics
MXFR01JA1000_Spec_Prelim.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: COAX CBL SMA TO JSC 3.9"
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: White
Length: 3.937" (100.00mm)
Style: SMA to JSC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: 0.81mm OD Coaxial Cable
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: JSC Jack, Right Angle
Frequency - Max: 12 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
на замовлення 640 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO JSC 3.9", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: White, Length: 3.937" (100.00mm), Style: SMA to JSC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: 0.81mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: JSC Jack, Right Angle, Frequency - Max: 12 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.