MXHP32HP1000
MXHP32HP1000 Murata Electronics
Microwave_Coaxial_Conn_Cat030E.pdf
Виробник: Murata Electronics
RF Cable Assemblies Cable Connector
на замовлення 1701 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY TEST PROBE 3.937", Packaging: Bulk, Length: 3.937" (100.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Part Status: Obsolete, Frequency - Max: 6 GHz, Overall Impedance: 50 Ohms.
Інші пропозиції MXHP32HP1000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXHP32HP1000 MXHP32HP1000 Виробник : Murata Electronics Microwave_Coaxial_Conn_Cat030E.pdf Description: CBL ASSY TEST PROBE 3.937"
Packaging: Bulk
Length: 3.937" (100.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Part Status: Obsolete
Frequency - Max: 6 GHz
Overall Impedance: 50 Ohms