Продукція > MXH > MXHP32HP2000
MXHP32HP2000
Microwave_Coaxial_Conn_Cat030E.pdf
Виробник:
на замовлення 40 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MXHP32HP2000
Description: CBL ASSY TEST PROBE 7.874", Packaging: Bulk, Length: 7.874" (200.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Part Status: Obsolete, Frequency - Max: 6 GHz, Overall Impedance: 50 Ohms.
Інші пропозиції MXHP32HP2000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXHP32HP2000 Виробник : Murata Electronics Microwave_Coaxial_Conn_Cat030E.pdf RF Cable Assemblies 6GHZ 250Volts 50 Ohm
на замовлення 540 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
MXHP32HP2000 Виробник : Murata Electronics Microwave_Coaxial_Conn_Cat030E.pdf Description: CBL ASSY TEST PROBE 7.874"
Packaging: Bulk
Length: 7.874" (200.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Part Status: Obsolete
Frequency - Max: 6 GHz
Overall Impedance: 50 Ohms