MXHP32HP3000 Murata Electronics
Microwave_Coaxial_Conn_Cat030E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CBL ASSY TEST PROBE 11.811"
Packaging: Bulk
Length: 11.811" (300.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Part Status: Obsolete
Frequency - Max: 6 GHz
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY TEST PROBE 11.811", Packaging: Bulk, Length: 11.811" (300.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Part Status: Obsolete, Frequency - Max: 6 GHz, Overall Impedance: 50 Ohms.