MXHP32XX2000 Murata Electronics
Microwave_Coaxial_Conn_Cat030E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: COAX CBL HSC TO CABLE
Packaging: Bulk
Color: White
Length: 7.874" (200.00mm)
Style: HSC to Cable
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: 0.40mm OD Coaxial Cable
1st Connector: HSC Jack, Right Angle
2nd Connector: Cable (Round)
Part Status: Obsolete
Frequency - Max: 6 GHz
1st Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL HSC TO CABLE, Packaging: Bulk, Color: White, Length: 7.874" (200.00mm), Style: HSC to Cable, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: 0.40mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: HSC Jack, Right Angle, 2nd Connector: Cable (Round), Part Status: Obsolete, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.