MXHQ87WJ3000
MXHQ87WJ3000 Murata Electronics
Microwave_Coaxial_Conn_Cat030E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: COAX CBL SMA TO TEST POINT 11.8"
Packaging: Bulk
Length: 11.811" (300.00mm)
Style: SMA to Test Point
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: Test Point
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO TEST POINT 11.8", Packaging: Bulk, Length: 11.811" (300.00mm), Style: SMA to Test Point, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: Test Point, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female.