MXL1.5KE9.1CAe3 Microchip Technology
9459-m1-5ke-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 7.78VWM 13.4VC CASE-1
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 112A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.78V
Supplier Device Package: CASE-1
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 8.65V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 13.4V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Military
Qualification: MIL-PRF-19500
Написати відгук
Description: TVS DIODE 7.78VWM 13.4VC CASE-1, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 112A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.78V, Supplier Device Package: CASE-1, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 8.65V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 13.4V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.