MXL15KP110CA
MXL15KP110CA Microchip Technology
9460-rf01011-m15kp-rev-e
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 110VWM 178VC CASE 5A
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AR, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 84A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 110V
Supplier Device Package: Case 5A (DO-204AR)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 122V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 178V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 110VWM 178VC CASE 5A, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AR, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 84A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 110V, Supplier Device Package: Case 5A (DO-204AR), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 122V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 178V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.