MXL15KP160CA
MXL15KP160CA Microchip Technology
9460-rf01011-m15kp-rev-e
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 160VWM 259VC CASE 5A
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 58A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 160V
Supplier Device Package: Case 5A (DO-204AR)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 178V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 259V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 160VWM 259VC CASE 5A, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AR, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 58A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 160V, Supplier Device Package: Case 5A (DO-204AR), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 178V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 259V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.