MXO45-3C-16M0000
MXO45-3C-16M0000 CTS Electronic Components
CTS_11052019_008-0258-0_I MXO45 MXO45HS.PDF
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 16.00000 MHz
на замовлення 390 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Кварцевый генератор, (OSC 16.0000 MHZ FULL SIZE MXO45 CTS-Frequency Controls 16MHz Full Size (14-DIP - 4-Pin) Tray 5V Standard -20°C ~ 70°C ±50ppm 25mA )... Група товару: П'єзоелектрики Корпус: DIP-14 Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45-3C-16M0000 MXO45-3C-16M0000 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0258-0.pdf Description: OSC XO 16.000MHZ HCMOS TTL PIN
на замовлення 506 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
MXO45-3C-16M0000 008-0258-0.pdf
MXO45-3C-16M0000 Виробник : Jauch 008-0258-0.pdf Кварцевый генератор, (OSC 16.0000 MHZ FULL SIZE MXO45 CTS-Frequency Controls 16MHz Full Size (14-DIP - 4-Pin) Tray 5V Standard -20°C ~ 70°C ±50ppm 25mA )... Група товару: П'єзоелектрики Корпус: DIP-14 Од. вим: шт