MXO45HS-3C-2M4576
MXO45HS-3C-2M4576 CTS Electronic Components
CTS_11052019_008-0258-0_I MXO45 MXO45HS.PDF
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 2.4576MHz 50ppm 8Pin DIP/STD
на замовлення 632 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Кварцові резонатори, генератори, фільтри і т.п. > Резонатори і генератори, .
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45HS-3C-2M4576 MXO45HS-3C-2M4576 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0258-0.pdf Description: OSC XO 2.4576MHZ HCMOS TTL PIN