MXO45HS-3C-40M0000
MXO45HS-3C-40M0000 CTS-Frequency Controls
008-0258-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 40.000MHZ HCMOS TTL PIN
на замовлення 2016 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 40MHz 50ppm 8Pin DIP/STD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45HS-3C-40M0000 MXO45HS-3C-40M0000 Виробник : CTS Electronic Components CTS_11052019_008-0258-0_I MXO45 MXO45HS.PDF Standard Clock Oscillators 40MHz 50ppm 8Pin DIP/STD