MXP4KE400CA
MXP4KE400CA Microchip Technology
9517-mp4ke-pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 342VWM 548VC DO204AL
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 342V
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 380V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 548V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 342VWM 548VC DO204AL, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 342V, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 380V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 548V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.