MXSMBJ18AE3
MXSMBJ18AE3 Microchip Technology
rf0100028329.pdf
Виробник: Microchip Technology
TVS Diode Single Uni-Dir 18V 600W 2-Pin SMB Bag
Написати відгук
Description: TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMBJ, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V, Supplier Device Package: SMBJ (DO-214AA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 20V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29.2V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції MXSMBJ18AE3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V
Supplier Device Package: SMBJ (DO-214AA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 20V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29.2V
Power - Peak Pulse: 600W