MXSMBJ30A
MXSMBJ30A Microchip Technology
sa3-37.pdf
Виробник: Microchip Technology
TVS Diode Single Uni-Dir 30V 600W 2-Pin SMB Bag
Написати відгук
Description: TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMBJ, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V, Supplier Device Package: SMBJ (DO-214AA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 33.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції MXSMBJ30A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXSMBJ30A MXSMBJ30A Виробник : Microchip Technology sa3-37.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 30V 600W 2-Pin SMB Bag
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V
Supplier Device Package: SMBJ (DO-214AA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V
Power - Peak Pulse: 600W