MXSMBJ70CAE3
MXSMBJ70CAE3 Microchip Technology
rf0100028329.pdf
Виробник: Microchip Technology
TVS Diode Single Bi-Dir 70V 600W 2-Pin SMB Bag
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 70VWM 113VC SMBJ, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70V, Supplier Device Package: SMBJ (DO-214AA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 77.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції MXSMBJ70CAE3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70V
Supplier Device Package: SMBJ (DO-214AA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 77.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113V
Power - Peak Pulse: 600W