MXSMBJSAC8.5E3
MXSMBJSAC8.5E3 Microchip Technology
rf01021_rb.pdf
Виробник: Microchip Technology
Diode TVS Single Uni-Dir 8.5V 500W 2-Pin SMB Bulk
Написати відгук
Description: TVS DIODE 8.5VWM 14VC DO214AA, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 30pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 34A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.5V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 9.44V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14V, Power - Peak Pulse: 500W, Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MXSMBJSAC8.5E3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 30pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 34A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.5V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 9.44V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14V
Power - Peak Pulse: 500W