MYA1505KN
MYA1505KN Amphenol PCTEL
MYA-Series.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 162MHZ YAGI S0239 BRKT
Packaging: Tube
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 150MHz ~ 174MHz
Gain: 9.2dBi
Termination: SO239
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Yagi, 5-Element
Height (Max): 72.000" (182.88cm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 162MHz
Part Status: Active
Power - Max: 250 W
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 162MHZ YAGI S0239 BRKT, Packaging: Tube, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 150MHz ~ 174MHz, Gain: 9.2dBi, Termination: SO239, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Yagi, 5-Element, Height (Max): 72.000" (182.88cm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 162MHz, Part Status: Active, Power - Max: 250 W.