MYA4503N
MYA4503N Amphenol PCTEL
MYA-Series.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 460MHZ YAGI S0239 BRKT
Packaging: Box
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Gain: 9.2dBi
Termination: SO239
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Yagi, 3-Element
Height (Max): 23.000" (584.20mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
Part Status: Active
Power - Max: 300 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 460MHZ YAGI S0239 BRKT, Packaging: Box, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Gain: 9.2dBi, Termination: SO239, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Yagi, 3-Element, Height (Max): 23.000" (584.20mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz, Part Status: Active, Power - Max: 300 W.