MYFSP3R303FMS Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 3A SMD
Features: Remote On/Off, OCP, UVLO
Packaging: Bulk
Package / Case: 10-SMD Module
Size / Dimension: 0.43" L x 0.33" W x 0.22" H (11.0mm x 8.5mm x 5.6mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 94%
Current - Output (Max): 3A
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 0.7 ~ 3.3V
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 3A SMD, Features: Remote On/Off, OCP, UVLO, Packaging: Bulk, Package / Case: 10-SMD Module, Size / Dimension: 0.43" L x 0.33" W x 0.22" H (11.0mm x 8.5mm x 5.6mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 94%, Current - Output (Max): 3A, Voltage - Input (Min): 3V, Voltage - Output 1: 0.7 ~ 3.3V, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції MYFSP3R303FMS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MYFSP3R303FMS Виробник : Murata Electronics MYFSP3R303FMS-794491.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 0.7V to 3.3V 3A 9.9W