Продукція > MYG > MYG07N-391K
MYG07N-391K
MYG07N-391K
info-wa%2007n0390k.pdf
Виробник: MYG
Varistor voltage: 390V; operating voltage: 250VAC; 320VDC; power: 0.25W; tolerance: 10%; maximum energy: 1/100us - 26J Varistor MYG 7N-391K WA 07N0390k
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 5200 шт:
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MYG07N-391K MYG
Varistor voltage: 390V; operating voltage: 250VAC; 320VDC; power: 0.25W; tolerance: 10%; maximum energy: 1/100us - 26J Varistor MYG 7N-391K WA 07N0390k, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MYG07N-391K MYG07N-391K Виробник : MYG info-wa%2007n0390k.pdf Varistor voltage: 390V; operating voltage: 250VAC; 320VDC; power: 0.25W; tolerance: 10%; maximum energy: 1/100us - 26J Varistor MYG 7N-391K WA 07N0390k
Кількість Ціна