Продукція > MYG > MYG14-751K
MYG14-751K
Виробник: MYG
Varistor voltage: 750V; operating voltage: 460VAC; 615VDC; power: 1W; tolerance: 10%; maximum energy: 1/100us - 143.0J Varistor MYG 14N-751K WA 14N0750k
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 1395 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MYG14-751K MYG
Varistor voltage: 750V; operating voltage: 460VAC; 615VDC; power: 1W; tolerance: 10%; maximum energy: 1/100us - 143.0J Varistor MYG 14N-751K WA 14N0750k, кількість в упаковці: 100 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MYG14-751K Виробник : MYG Varistor voltage: 750V; operating voltage: 460VAC; 615VDC; power: 1W; tolerance: 10%; maximum energy: 1/100us - 143.0J Varistor MYG 14N-751K WA 14N0750k
на замовлення 400 шт:
Кількість Ціна