Продукція > MYG > MYG20N-681K
MYG20N-681K
Виробник: MYG
Varistor voltage: 680V; operating voltage: 420VAC; 560VDC; power: 1W; tolerance: 10%; maximum energy: 1/100us - 230.0J Varistor MYG 20N-681K WA 20N0680k
кількість в упаковці: 200 шт
на замовлення 750 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MYG20N-681K MYG
Varistor voltage: 680V; operating voltage: 420VAC; 560VDC; power: 1W; tolerance: 10%; maximum energy: 1/100us - 230.0J Varistor MYG 20N-681K WA 20N0680k, кількість в упаковці: 200 шт.