MYGTC012R5BZN Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: DC/DC CONVERTER 12V .5A SIP
Features: Remote On/Off, SCP
Packaging: Bulk
Package / Case: 11-SIP Module, 10 Leads
Size / Dimension: 0.99" L x 0.47" W x 1.06" H (25.1mm x 12.0mm x 27.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -10°C ~ 80°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 40V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 500mA, 500mA
Voltage - Input (Min): 16V
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: 12V
Number of Outputs: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 12V .5A SIP, Features: Remote On/Off, SCP, Packaging: Bulk, Package / Case: 11-SIP Module, 10 Leads, Size / Dimension: 0.99" L x 0.47" W x 1.06" H (25.1mm x 12.0mm x 27.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -10°C ~ 80°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 40V, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 500mA, 500mA, Voltage - Input (Min): 16V, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: 12V, Number of Outputs: 2.
Інші пропозиції MYGTC012R5BZN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MYGTC012R5BZN Виробник : Murata Electronics MURES33043_1-2514117.pdf Non-Isolated DC/DC Converters In-40v Out-12v 0.5A DC-DC Converter