MYGTR01205BZN Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: DC/DC CONVERTER 12V 5.2A SIP
Features: Remote On/Off, SCP
Packaging: Bulk
Package / Case: 11-SIP Module, 10 Leads
Size / Dimension: 0.99" L x 0.47" W x 1.06" H (25.1mm x 12.0mm x 27.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -10°C ~ 80°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 40V
Efficiency: 93%
Current - Output (Max): 5.2A, 4A, 3A
Voltage - Input (Min): 17V
Voltage - Output 1: 5V, 8.5V, 12V
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 12V 5.2A SIP, Features: Remote On/Off, SCP, Packaging: Bulk, Package / Case: 11-SIP Module, 10 Leads, Size / Dimension: 0.99" L x 0.47" W x 1.06" H (25.1mm x 12.0mm x 27.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -10°C ~ 80°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 40V, Efficiency: 93%, Current - Output (Max): 5.2A, 4A, 3A, Voltage - Input (Min): 17V, Voltage - Output 1: 5V, 8.5V, 12V, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції MYGTR01205BZN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MYGTR01205BZN Виробник : Murata Electronics Non-Isolated DC/DC Converters In-40v Out-12v 5.2A DC-DC Converter