MYSSM3R31ECEN Murata Electronics North America
Виробник: Murata Electronics North America
Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 1.5A SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Non-Isolated DC/DC Converters 3.3V 1.5A 4.95W.
Інші пропозиції MYSSM3R31ECEN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MYSSM3R31ECEN Виробник : Murata Power Solutions Non-Isolated DC/DC Converters 3.3V 1.5A 4.95W