Продукція > MZ1 > MZ1608-152Y
MZ1608-152Y
mg,mu,mz.pdf
Виробник:
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MZ1608-152Y
Description: FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Current Rating (Max): 50mA, DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm, Part Status: Obsolete, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz.
Інші пропозиції MZ1608-152Y
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MZ1608-152Y MZ1608-152Y Виробник : Bourns Inc. mg,mu,mz.pdf Description: FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 50mA
DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm
Part Status: Obsolete
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz