Продукція > MZ3 > MZ3261-601Y
MZ3261-601Y
mg%2Cmu%2Cmz.pdf
Виробник:
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MZ3261-601Y
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Part Status: Obsolete, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції MZ3261-601Y
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MZ3261-601Y Виробник : Bourns Inc. mg%2Cmu%2Cmz.pdf Description: FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Part Status: Obsolete
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz