Продукція > EIC > MZ55B100
MZ55B100
MZ55B100 EIC
105mz55bxx.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 100V 2% 450Ohm 500mW 2-Pin Case M1A
на замовлення 7465 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 494
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MZ55B100 EIC
Інші пропозиції MZ55B100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MZ55B100 MZ55B100 Виробник : EIC 105mz55bxx.pdf Zener Diode Single 100V 2% 450Ohm 500mW 2-Pin Case M1A