Продукція > EIC > MZ55B150
MZ55B150
MZ55B150 EIC
105mz55bxx.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 150V 2% 1250Ohm 500mW 2-Pin Case M1A
на замовлення 7500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 445
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MZ55B150 EIC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MZ55B150 MZ55B150 Виробник : EIC 105mz55bxx.pdf Zener Diode Single 150V 2% 1250Ohm 500mW 2-Pin Case M1A
Кількість Ціна