Продукція > EIC > MZ55B200
MZ55B200
MZ55B200 EIC
105mz55bxx.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 200V 2% 2000Ohm 500mW 2-Pin Case M1A
на замовлення 55000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MZ55B200 EIC
Інші пропозиції MZ55B200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MZ55B200 MZ55B200 Виробник : EIC 105mz55bxx.pdf Zener Diode Single 200V 2% 2000Ohm 500mW 2-Pin Case M1A