Продукція > EIC > MZ55C100
MZ55C100
MZ55C100 EIC
19mz55cxx.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 100V 3% 450Ohm 500mW 2-Pin Case M1A
на замовлення 7480 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MZ55C100 EIC
Інші пропозиції MZ55C100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MZ55C100 MZ55C100 Виробник : EIC 19mz55cxx.pdf Zener Diode Single 100V 3% 450Ohm 500mW 2-Pin Case M1A