Продукція > EIC > MZ55C150
MZ55C150
MZ55C150 EIC
19mz55cxx.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 150V 2% 1250Ohm 500mW 2-Pin Case M1A
на замовлення 7398 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 494
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MZ55C150 EIC
Інші пропозиції MZ55C150
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MZ55C150 MZ55C150 Виробник : EIC 19mz55cxx.pdf Zener Diode Single 150V 2% 1250Ohm 500mW 2-Pin Case M1A