MZA2010F560C
MZA2010F560C TDK Corporation
MZA2010.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 56 OHM 0804 4LN
Написати відгук
Ferrite Beads 0804 4 lines 56ohms Rdc 0.8ohms 100mA.
Інші пропозиції MZA2010F560C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MZA2010F560C MZA2010F560C Виробник : TDK MZA2010.pdf Ferrite Beads 0804 4 lines 56ohms Rdc 0.8ohms 100mA