MZA2010S102C
MZA2010S102C TDK Corporation
MZA2010.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0804 4LN
Написати відгук
Ferrite Beads 0804 4 lines 1000ohm Rdc 0.75ohms 100mA.
Інші пропозиції MZA2010S102C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MZA2010S102C MZA2010S102C Виробник : TDK ZA2010-1112222.pdf Ferrite Beads 0804 4 lines 1000ohm Rdc 0.75ohms 100mA