Продукція > MZA > MZA2010Y102C
MZA2010Y102C
MZA2010.pdf
Виробник:
на замовлення 80000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MZA2010Y102C
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0804 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm, Number of Lines: 4, Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz.
Інші пропозиції MZA2010Y102C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MZA2010Y102C MZA2010Y102C Виробник : TDK Corporation MZA2010.pdf Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0804 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz