Продукція > MZA > MZA2010Y241C
MZA2010Y241C
MZA2010.pdf
Виробник:
на замовлення 59000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MZA2010Y241C
Ferrite Beads 0804 4 lines 240ohms Rdc 0.6ohms 100mA.
Інші пропозиції MZA2010Y241C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MZA2010Y241C MZA2010Y241C Виробник : TDK Corporation MZA2010.pdf Description: FERRITE BEAD 240 OHM 0804 4LN
товару немає в наявності
MZA2010Y241C MZA2010Y241C Виробник : TDK MZA2010.pdf Ferrite Beads 0804 4 lines 240ohms Rdc 0.6ohms 100mA